Skip links

40 Köken Taşı kazandıran yeni etkinlik: Uzaklardan Gelen Müjde

Genshin Impact’e bugün yeni bir web etkinliği eklendi: Uzaklardan Gelen Müjde! Bu etkinliği tamamlayarak 40 Köken Taşı kazanabilirsiniz. Fakat elinizi çabuk tutmakta fayda var çünkü Köken Taşı hediyesi 5 milyon adetle sınırlı.

Bu etkinlik rehberi içeriğimizde sizlere bu web etkinliğini nasıl oynayabileceğinizi anlattık. Böylelikle etkinliği hızlı bir şekilde tamamlayıp, 40 Köken Taşı kazanabilirsiniz.

Uzaklardan Gelen Müjde etkinliği nasıl oynanır?

Uzaklardan Gelen Müjde web etkinliği sadece resmi internet sayfasından oynanabilir. Etkinlik sayfasına gittiğinizde etkinlik otomatik olarak yüklenecek ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Bir Gezgin seçin

Bu web etkinliğinde HoYoverse hesabınıza giriş yapmanıza gerek olmayacak. Bu yüzden etkinliğin başında sizden bir Gezgin seçmeniz istenecek. Buradaki seçiminiz etkinliğin geri kalan kısmını çok fazla etkilemeyecek. O yüzden hangisini istiyorsanız seçebilirsiniz.

Karşınıza gelen hediye kutusunu açın

Bir Gezgin seçtikten sonra size karşınızda bir hediye kutusu göreceksiniz. Bu hediye kutusunun üstüne tıklamanız yeterli olacak.

Hediyeyi açtıktan sonra paketin içinden çıkan Parlak Bulgu Kristaller’e tıklayın.

Hatıraları toplamak için yıldıza tıklayın

Her Parlak Bulgu Kristaller’e tıkladığınızda farklı farklı manzaralar sizi karşılayacak. Bu manzaralardaki parlayan yıldızlara tıklayarak hatıraları toplayın.

Bu işlemi yaptıktan sonra hediyeniz paketlenecek. Bu aşamada hediyeyi bir karaktere göndermeniz gerekiyor.

Parlak Bulgu Kristal’i hediye edecek bir yoldaş seç

Her manzara sonrası hediyenizi paketledikten sonra bunu bir yoldaşa vermeniz gerekiyor. Bu işlemi 5 kere tamamlayıp tüm yoldaşlara hediyelerini verdikten sonra da etkinliği paylaşarak Köken Taşı ödülü için size kod veriliyor. Bu kodu da oyun içinden aktifleştirerek 40 Köken Taşı’nızın keyfini çıkarabilirsiniz!

Verilen kodu nasıl etkinleştireceğinizi bilmiyorsanız, Genshin Impact kodları nasıl etkinleştirilir içeriğimize göz atabilirsiniz.

Explore
Drag